سیمای صنعتی


 آگهی استخدام کارشناس و مشاور در شرکت حامی صنعت لجور

شرکت حامی صنعت لجور جهت تکمیل مشاورین خود نیاز به افراد با تخصص های زیر بصورت تمام وقت یا پاره وقت دارد.

  • املاک صنعتی: مشاوران تمام وقت و مسلط بصورت قرارداد مشارکتی یا درصدی.
  • کارشناس شهرداری: مشاور پاره وقت جهت تغییر کاربری،پایان کارصنعتی،زمین و سوله و کارگاه.
  • کارشناس جهاد کشاورزی: مشاور پاره وقت جهت تغییر کاربری،پایان کارصنعتی،زمین و سوله و کارگاه.
  • کارشناس محیط زیست: مشاور پاره وقت مسلط به قوانین محیط زیست انسانی و ضوابط استقرار صنعتی تولیدی.
  • کارشناس صنایع ومعادن: مشاورمسلط به قوانین و امور اداری صنایع،گمرک،طرح توجیهی،تسهیلات بانکی.
  • کارشناس ثبت شرکت و برند: خانم با تجربه در زمینه ثبت شرکتها و ثبت برند و لوگو وعلائم تجاری بصورت پورسانتی.

متقاضیان می توانند ازطریق شماره زیر تماس حاصل فرمایند.
021۸۸۹۲۳۰۴۰ - ۰۹۱۲۱۲۲۰۷۰۴ باقری


مقالات

روغن پالم

روغن پالم

 

روغن پالم از میوه درختی به نام elaeis quineensisکه در مناطق گرمسیری آفریقا آمریکا و آسیا (عمدتا در مالزی و اندونزی )رشد می کند.این گیاه اولین بار در کشورهایی مثل آنگولا و توگو به عمل آمد. وتکثیر آن در کشورهایی مانند مالزی و اندونزی و فیلیپین از سال 1848 میلادی شروع شد.امروزه روغن پالم دومین روغنن  نباتی جهان از نظر تولید به شمار می‌آید بالاترین میزان صادرات را در میان روغن‌های نباتی به خود اختصاص داده است.

مطالعه بیشتر...

بخشی از مصائب سرمایه گذاری خارجی در ایران

بخشی از مصائب سرمایه گذاری خارجی  در ایران

بعد از اینکه  ۱۸ سال در آلمان زندگی می کردم به همراه  یکی از شریک های آلمانی ام برای  سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد دلاری تقریبا ۱۳ ماه پیش به ایران سفر کردیم. همان ابتدا که وارد شدیم به منظور تاسیس شرکت مشترک به ثبت شرکت ها رفتیم.  به این دلیل که مقیم ایران نبودم به من اجازه ندادند کهمدیر عامل شوم و گفتند که باید حتما مقیم اینجا باشم.به همین دلیل فردی را معرفی کردیم که مقیم ایران بود، اما این بار گفتند که شریک شما به دلیل اینکه کد ملی ندارد این امکان وجود ندارد که یکی از اعضای شرکت باشد ،به منظور گرفتن کد فراگیر ، به سفارت آلمان ، وزارت خارجی ، امور اقتصاد و دارایی ، سازمان امور مالیاتی ،  و ... چندین بار رفت و آمد کردیم.بعد از اینکه ۲ ماه گذشت، شریک خارجی ام که بسیار خسته شده بود با عصبانیت به من گفت در صورتی که با این اوضاع می توانی ادامه بده وبعد به آلمان  رفت .

مطالعه بیشتر...

ثبت شرکت سهامی عام و شرایط آن

ثبت شرکت

 

شرکت سهامی عام به شرکتی گفته می شود که سرمایه آن به سهام تقسیم می شود. قسمتی از سرمایه شرکت از طریق فروش سهام به مردم به دست موسسین آن تامین می گردد. شرکت سهامی کامل ترین نوع از شرکت های سرمایه ای می باشد که شرکا در آن صاحبان سهام یا سهامداران نام دارند. برای تاسیس شرکت های سهامی عام موسسین باید اقلاَ بیست درصد سرمایه شرکت را خود تعهد نمایند و لااقل سی و پنج درصد مبلغ تعهد شده را در حسابی به نام  شرکت در شرف تاسیس  نزد یکی از بانک ها سپرده کرده و بعد اظهارنامه ای به ضمیمهه ی طرح اساسنامه شرکت و طرح اعلامیه پذیره نویسی سهام که به امضای کلیه موسسین رسیده است در تهران به اداره ثبت شرکت ها و در شهرستان ها به دایره ی ثبت شرکت ها و در نقاطی که دایره ثبت شرکت ها نیست به اداره ثبت اسناد و املاک محل تسلیم خواهد شد و رسیدد  دریافت می شود.

مطالعه بیشتر...

جدا کردن بازرگانی از قسمت صنعت وابسته به کارشناسی ریاست جمهوری می باشد

جدا کردن بازرگانی از قسمت صنعت وابسته به کارشناسی ریاست جمهوری می باشد

 

با  توجه به گزارش شاتا از ایرنا، محمد رضا نعمت زاده روز چهارشنبه در حاشیه جلسه دولت و در حضور بسیاری از خبرنگاران گفته است: زمانی که یک دولت عوض می گردد، در صورتی که برای تغییر ساختار آن ها اتفاق هایی پیش آید شاید بتواند وضعیت را بهتر کند؛ اما باور ما بر این است که صنعت، معدن و تجارت باید یکپارچه گردد ولی هر چیزی که مجلس و دولت تصمیم گیری نمایند، نهایی می باشد.

مطالعه بیشتر...

ثبت برند و نکات مهم آن

                                                                   

منظور از برند یک طرح، نماد و یا عبارت می باشد. زمانی که یک شرکت تاسیس شده و شروع به کار خود نماید، با توجه به زمینه فعالیت تجاری و به منظور احراز هویت، احتیاج به یک نام یا برند دارد که باید حتما فارسی باشد. ثبت برند برای کلیه مشاغل و محصولات مختلف در زمینه های خدمات، بازرگانی، تولیدی و ... قابل اخذ خواهد بود.برای ثبت برند خود می توانید مستقیما به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مراجعه نمایید. اما یادتان باشد که روند این کار، کمی طولانیی و وقت گیر خواهد بود. بهتر است برای ثبت برند از افراد متخصص کمک بگیریم.

مطالعه بیشتر...

مشاوره تغییر کاربری اراضی زراعی , مشاوره اخذ موافقت محیط زیست.