اخذ جواز تاسیس صنایع توسط شرکت لَجوَر

جواز تاسیس صنایع یکی از مجوز هایی است که  وزارت صنایع و معادن به منظور تاسیس واحد تولیدی ، یا  کارخانه صادر می کند. شما به عنوان یک درخواست کننده جواز تاسیس صنایع تولیدی در نظر داشته باشید قبل از این که تولیدی خود را راه اندازی  کنید باید جواز خود را از وزارت صنایع و معادن و تجارت دریافت کرده باشید. این را هم مد نظر داشته باشید که تفاوتی بین جواز حقیقی و حقوقی وجود ندارد. فقط وقتی که قصد وام بالاتر از 900 میلیون را دارید بهتر است اخذ جواز به شکل حقوقی باشد و البته واجب نیست. ،جواز تاسیس به دو نوع جواز الف و جواز ب بخش می شود.

جواز الف جوازی است که به فعالیتهایی که در هر استان اولویت دارند اعطا می شود و این نوع جواز ها  از تسهیلات و کمکهای دولتی بیشتری برخوردار می گردند.

جواز تاسیس صنایع

جهت اخذ جواز تاسیس صنایع از کجا شروع کنیم ؟

برای اقدام به اخذ جواز تاسیس صنایع اول می بایست طرح توجیهی خود را تحویل دهید. در این زمینه می توانید با مشاورین شرکت لَجوَر تماس گرفته و نسبت به تنظیم طرح توجیهی و دریافت جواز تاسیس کمک بگیرید. شرکت حقوقی لَجوَر با داشتن دپارتمان تخصصی اخذ جواز تاسیس صنایع برترین  و مناسب ترین مشاور برای مشتریان عزیز و متقاضیان می باشد. تلفن های تماس در انتهای سایت وجود دارند.


برای گرفتن مجوز تاسیس صنایع مراحل زیر را سپری کنید:

 1. تنظیم طرح توجیهی
 2. تشکیل پرونده دارایی
 3. ،پرداخت فیش های واریزی
 4. ، تنظیم تقاضانامه اخذ جواز از وزارت صنعت ،معدن و تجارت

مراحل برای اشخاص حقیقی :

 1. مدارک شناسایی شخص شامل کپی کارت ملی ،کپی شناسنامه
 2. آدرس و کدپستی جهت تشکیل پرونده دارایی می باشد

مدارک برای اشخاص حقوقی:

 1. مدارک شناسایی شرکت و رئیس هیئت مدیره
 2. تشکیل پرونده دارایی

 زمان برای اخذ جواز تاسیس صنایع با توجه به نوع طرح ونوع کار تخمین زده خواهد شد. اما برآورد احتمالی کارشناسان ثبتی شرکت لَجوَر چیزی در حدود 10 تا 25 روز می باشد.

هزینه ی اخذ جواز تاسیس صنایع با توجه به نوع طرح توجیهی و نوع کار مشخص می شود. بنابراین برای اطلاع از هزینه نهایی با مشاوران شرکت حقوقی لَجوَر تماس بگیرید.

عنوان هایی که کاربران به دنبال آن هستند:

 • مراحل اخذ جواز تاسیس
 • مدارک اخذ مجوز صنایع
 • زمان ثبت جواز تاسیس صنایع
 • اخذ جواز تاسیس صنایع
 • دریافت جواز تاسیس از سوی سازمان صنایع و معادن
 • هزینه ثبت جواز صنایع

مشاوره تغییر کاربری اراضی زراعی , مشاوره اخذ موافقت محیط زیست.