جواز تاسیس بهین یاب

بهین یاب چیست؟

برای آغاز سرمایه گذاری چندین کار ابتدایی لازم است که پیش از استارت کار اقتصادی باید آنها را انجام داد. کاردانان هر قسمت را بایستی شناخت و منابع رسیدگی به تقاضا را به طور دنبال کرد. در امر تولید ، بهره برداری ، مونتاژ ، بسته بندی ، استخراج معادن ، استفاده و بهره وری از منابع زیر زمینی ، صنایع معدنی و فلزی و ... بایستی به اداره صنعت ، معدن ، تجارت برویم. سایت بهین یاب راه یابی به این ارگان دولتی متولی امور نام برده را تسهیل می کند  که به آن درگاه خدمات و اطلاعات وزارتخانه صنایع گفته می شود.

 

قسمت های بهین یاب شامل چه چیزهایی می شود؟

قسمت های وبسایت بهین یاب عبارتند از تامین مالی، سرمایه گذاری ، بنگاه ها، اخذ شناسه کسب و کار ، قسمت محصولات و خرید مواد اولیه ، انرژی ، منابع انسانی ، تجارت خارجی ، فناوری ، راهنما که در آن قسمت فرصت های سرمایه گذاری و طرح های دارای اولویت مطرح و معرفی می گردد. توجه کنید که همه فرآیند های موجود در بهین یاب اعم از اخذ جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری و ... به شکل الکترونیکی بوده و در مراحل ابتدایی هیچ نیازی به حضور شخص یا اشخاص نیست و تا مرحله ای که کارشناس صنایع حکم تاییدیه ابتدایی را ندهد نیازی به دنبال کردن فیزیکی نیست.

خدمات بهین یاب چیست؟

در لیبل سرمایه گذاری همه اطلاعات ، مباحث کاربردی و خدمات مرتبط به این حیطه اعم از مراحل صدور جواز، وضعيت طرح ها و پروژه ها ، معافيت هاي گمركي و دیگرموضوعات مطرح می شود. همه واحدهاي صنفي ، صنعتي ، معدني ، تولیدی بایستی شناسه كسب و كارشان را از بهینیاب بگیرند.همین طور بروزرساني اطلاعات واحدها، فرستادن گزارش پيشرفت واحد هاي درحال احداث، فرستادن اطلاعات دقیق بهره برداری ، مونتاژ ، توليد واحد داراي پروانه بهره برداري مهیا شده است. استعلام وضعيت بنگاهها ، گرفتن شناسه ملي اشخاص حقوقي در حال فعالیت و غیر فعال ، اخذ شناسه انبار یا سردخانه ، تقاضای مشاوره های صنعتی که قابلیت ارتقا در بهین یاب قابل را دارند.

برای دریافت جواز تاسیس از بهین یاب از کجا شروع کنیم؟

از همان اول باید  بخش ثبت نام فرآیند را پر کنید. پس از آن مشخصات شخص حقیقی شناسنامه ای یا حقوقی که به مدیر عامل ربط دارد تکمیل می گردد، بعد اطلاعات ملک و آدرس دفتر مرکزی ، ثبت برند ، مشخصات نمایندگی ها (اگر وجود دارند) ، مشخصات بانکی شخص و ما بقی فرآیندها را پر کنید. برای این کار میتوانید از مشاورین متخصص در این امور راهنمایی بگیرید.

مشاوره تغییر کاربری اراضی زراعی , مشاوره اخذ موافقت محیط زیست.